Megoldott

Elektromos berendezés zárófedelének a hiánya

Áramütés veszélyes! Feltételezésem szerint vagy a közvilágítással vagy pedig a jelzőlámpákkal kapcsolatos elektromos "doboz", aminek a fedele hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    pótolták?
  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    Bejelentését a területileg illetékes Pesti Régióközpontunkba továbbítottuk, a hálózat felülvizs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Jakab Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gazos állomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Darázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gazdag Tímea
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Kölcsey utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Zajvédőfal teljes hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút
    Szélső utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére