Megoldott

beláthatatlan kerékpárút

A XIII. Szegedi út - Béke tér kerszteződésben a bokor eltakarja a kerékpárutat. Hiába áll meg az autós a felfestésnél, a kerékárost így sem látni a bokortól.

A https://goo.gl/maps/D3nikWcgu1X93rky9 térképen magasabb nézőpontból átlátni a bokor felett, de személyautóból nem.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke tér 9

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentését.

    A cserje metszését a baleset megelőzés végett elvégezzük.

    Továbbra is várjuk észrevételeit levélben és honlapjainkon egyaránt!

    Köszönettel,

    Turóczi An
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétrohadt törzsű fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kárpát utca - Tisza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradó fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Soó Rezső sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére