Megoldott

Szemeteszsák

A Magyar utca 62. előtti közműszekrény mellé dobtak ki egy szemeteszsákot.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Lázár u. 64

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére