Megoldásra vár

kiszàradt facsemete

kiszàradt facsemete

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Százados út 16

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság a jelzett facsemete cseréjét az őszi faültetések alkalmával tervezi elvégezni, addig is me...
  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére