Válaszra vár

Ellopott díszelemek

Anonim Járókelő

Már évek óta hiányzik a korlát tetejéről ellopott fém toboz, de szemmel láthatóan nem történt intézkedés az ügyben vagy nem megfelelően. Javaslom az elem nem mozdítható rögzítését a jövőben.
A probléma nem csak a bejelentett részre vonatkozik, az egész rakpart rendezésre szorulna. Rontja a városképet, rosszat tesz az idegenforgalomnak.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 10

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra se méltat az illetékes? :-/
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta se történt pótlás. A Fővám térről három, a Belgrád rakpartról egy hiányzik.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére