Megoldott

teljesen eltünt zebra felfestès

teljesen eltünt zebra felfestès

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 35

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    ma làttam, hogy ùjra festettèk a zebràt ès a lekopott sàvokat is, gyönyörü lett, nagyon köszönöm ????
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére