Megoldott

Hatalmas kátyú, megbomlott útfelület

Anonim Járókelő

Tudtommal több hete - de valószínűleg régebben - egy hatalmas kátyú van a Csillag Center parkoló kijáratánál - az 1039 Bp. Attila utca 36 előtt (Aradi utca sarok közelében).
A Csillag Center parkolójából alig lehet úgy kikanyarodni balra - semmiképpen sem nagy ívben ahogy a KRESZ írná elő - hogy ne hajtsunk bele autóval az igen mély gödörbe.

A környező útfelület is többszörösen javított és bomlik tovább, tiszta aszfalttörmelék az egész rész ott.
Lehet ideje lenne, egy alaposabb - időt állóbb - javításnak.

Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Attila u. 36

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a dolog. Beaszfaltozták a kátyút. Köszönöm szépen a gyors intézkedést.
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu !”

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben leírt útszakasz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére