Válaszra vár

Nem látszik

Nem látszódik a zebrát jelző tábla. Nagyon rálóg a fa ága. Bár az út közepén is van egy tábla, de jó lenne, ha ez is látszódna. Mivel egy szép, nagy fáról van szó, esetleg a tábla áthelyezésével lehetne megoldani a problémát.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Komor Marcell u. 1

Hozzászólások

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Müpa - Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lelógó ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Ecseri út M (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére