Válaszra vár

Mély, balesetveszélyes kátyú a Limanova téren

Frissítés 2019.07.31.:

XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza:
"A Limanova tér 5. előtt a Limanova tér 18. számú ingatlan gázbekötésének
szabálytalan helyreállítása ment tönkre, melynek javítására a Zuglói Zrt-nek
nincs illetékessége."

----
Mély, balesetveszélyes kátyú áll régóta a Limanova téren.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Limanova tér 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: NKM Földgázszolgáltató Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "Mély, balesetveszélyes kátyú áll régóta a Limanova téren."-ról "Frissítés 2019.07.31.: XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza: "A Limanova tér 5. előtt a Limanova tér 18. számú ingatlan gázbekötésének szabálytalan helyreállítása ment tönkre, melynek javítására a Zuglói Zrt-nek nincs illetékessége." ---- Mély, balesetveszélyes kátyú áll régóta a Limanova téren."-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "NKM Földgázszolgáltató Zrt."-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés nevét "Mély, balesetveszélyes kátyú a Limanova tére"-ról "Mély, balesetveszélyes kátyú a Limanova téren"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő.hu
    Azonosító: jarokelo.hu/48778

    Tisztelt Bejelentő!

    A Limanova tér 5. szám előtti "kátyúval" kapcsolatban a Zuglói Zrt-nek
    küldött bejelentésüket megkaptuk, amelyre alábbi választ adjuk:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Kürti Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére