Megoldásra vár

Hatalmas kátyú a Körte utcában

Hónapok óta balesetveszélyes, mély kátyú található a jelölt helyen, a Körte utcában a Hunor utcai kereszteződésnél. Kérem ennek javitasat!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hunor u. 20a/I.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu !”

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben leírt útszakas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • F János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére