Megoldott

Üres fahelyek Óbudán

Óbudán a Föld utcában számos, eredetileg a fáknak kialakított hely a járdán évek óta üresen és elhanyagoltan tátong. Jó lenne, ha ezek újra a szerepüknek megfelelően funkcionálnának.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    igen fontos kérdés ez és nem csak Óbudán, az egész városban rengeteg az üres fahely, például buszmegállókban, ahol a hőségben már nincsen árnyék. Legyünk méltók elődeinkhez és igyekezzünk a város elsi...
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanra ténylegesen megtörtént a faültetés, aminek nagyon örülünk! Sajnos csak este a kocsiból tudtam róla képet készíteni, az meg nagyon elmosódott, de majd pótlom. Mindenesetre most már ténylegesen...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaim már korábban rögzítették a faültetési igényét, amit a hamarosan elkészülő óbudai fakataszter kiértékelése során, illetve a fapótlások megtervezésekor figyelembe is fo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném kérni a Járókelőt, hogy küldje újra a bejelentést a III. Kerületi Polgármesteri Hivatalnál Falvai Tamás ügyfélkapcsolati irodavezetőnek, emlékeztetve június 10. napján tett vállalásukra. A s...
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném kérni a Járókelőt, hogy küldje újra a bejelentést a III. Kerületi Polgármesteri Hivatalnál Falvai Tamás ügyfélkapcsolati irodavezetőnek, emlékeztetve június 10. napján tett vállalásukra. A...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján lezártuk. Kérjük, ha az őszi faültetési időszakban nem történik meg a fák pótlása jelezze felénk ezen a linken: http://jarokelo.hu/budapest/beje...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy az őszi faültetési munkáink keretében meg fogjuk vizsgálni a korábban kivágott fák pótlásának lehetőségét.

    Üdvözlettel:
    F...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtem, eddig nem jött válasz.
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretnék érdeklődni, hogy esetleg érkezett-e már válasz az ügyben.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Üres faoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére