Megoldott

Eltömődött víznyelők

Anonim Járókelő

A Székács lépcső mindkét végén, alul és felül is eltömődtek a víznyelők. Az esti viharban átbukott az útpatkán, és a lépcsőn folyt le a víz. Visszatérő probléma, talán érdemes lenne a környékükön is kissé rendet tenni, hogy ne ismétlődjön meg a dolog.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Istenhegyi út 9d

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már meg is csinálták, köszönjük a gyors reagálást!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére