Megoldott

Közműfedél közepén lyuk

A sarkon lévő Tesco-nál találtam a képen látható lyukat. Baleset veszélyesnek tűnik, ráadásul valószínűleg elég sok szemét is bekerülhet a fedél alá.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 18

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént még augusztusban.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a képet!
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A Tesco-val szemben található.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tamás!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sérült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lyukas fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tönkrement fedlap , közepe hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére