Megoldott

Graffitis buszmegálló

Tisztelt illetékes!
A Fiatalság utcai 136E busz megállóját sajnos összefirkálták. Kérem tisztítság meg. Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Fiatalság u. 22

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    A takarítást 9-én elvégeztük.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Gál Gertrúd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére