Megoldásra vár

Hiányzó fa

Tisztelt Illetékes!
Kérem, pótolják a hiányzó fát a Bródy Sándor utca - Vas utca sarkáról.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 19

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett helyre a faültetési kötelezettség előírásra került, melyet a vállalkozónak 2019 év végéig kell teljesítenie.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság a jelzett fahely beültetését az őszi faültetések alkalmával tervezi elvégezni, addig is m...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére