Megoldott

Ömlik a víz az ivókútból

Anonim Járókelő

Elromlott a csap, folyik a víz folyamatosan.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, II. János Pál pápa tér

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Ömlik a víz az ivókútból a II. János Pál pápa téren a metró lejáró mellett"-ról "Ömlik a víz az ivókútból"-ra.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00048400 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sérült fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Teleki László tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsérült burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Baross tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére