Megoldott

Összetört autó

Pár hete már itt áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 12

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Információnk szerint a tulajdonos elszállította a helyszínről.

    Koi Zsolt
    Ügyeleti és információs szolgálat

    Budapest Főváros XIII. Kerületi
    KÖZTERÜLET-FELÜGYELET
    1131 Budapest, Hajdú u. 29.
    06-1-359-...
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól láttam, most a Kisgömb utca 25-27 előtt áll.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentő tájékoztatását. Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályoknak megfelelően intézkedett az ügyben.

    Koi Zsolt
    Ügyeleti és információs szolgálat...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    elhagyott BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Futár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére