Megoldásra vár

Használaton kívül telefonfülke

Használaton kívül telefonfülke az Ördögárok utcában.
Kérem a tisztelt illetékeseket a fülke elbontására.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ördögárok u. 6

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Vállalkozó partnerünk az utóbbi időben folyamatosan végzi az üres fülkék begyűjtését. Azonban közel 200 db üres fülkét kell leszerelniük, és a munka elkezdését több akadály is hátrál...
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére