Megoldott

Kopott pad

A 80-as troli Kaffka Margit utca megállójában erősen kopott a pad.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kaffka Margit utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzettek!

    Munkatársaim kijavították az Önök által jelzett hibát!

    Üdv :

    János Szabó
    Telephely Vezető | Site engineer
    JCDecaux - Karbantartás | Service
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hunga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Egressy tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére