Megoldatlan

Elhagyott autók

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Népfürdő utcában, az Elmű sporttelep mellett állnak a következő autók, melyekről az állapotukból ítélve a tulajdonosaik már lemondtak:
Szürke Mazda 323: forgalomból kivonva, műszaki vizsga lejárt
Kék Suzuki Swift: műszaki vizsga lejárt
Fehér Suzuki Swift: forgalomból kivonva, műszaki vizsga lejárt
Zöld Peugeot 406 ST: forgalomból kivonva, műszaki vizsga lejárt
Fehér Peugeot 306: műszaki vizsga lejárt
Kérném a járművek elszállítását!

Köszönöm segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 18

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami változás csak történt, mert egyedül a kék Suzuki áll még ott, az összes többi eltűnt... reméljük az is el fog.
  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "A jelzett gépjárművek magán területen vannak"
  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentő tájékoztatását.

    Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet csak a közterületen intézkedhet műszaki vizsgával nem rendelkező, valamint roncs állapotú gépjárművek elsz...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    elhagyott BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Futár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére