Megoldott

kátyú

Kátyú található az Erzsébet királyné útja 17 sz.előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 17

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére