Megoldott

Szentkiralyi utcai szemetesek reloaded

Tisztelt illetékesek!
A száraz idő itt van, és vele együtt a poros, kutyapiszkos járdák is. De ennél is nagyobb probléma, hogy még a szemetesekből is ömlik a cucc a járdára, mert megteltek; a szentkirályin mindenképpen.
Kérem ürítsék ki, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 24

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai összeszedték a szemetet kiürítették a szemetesedényeket.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére