Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó található a Róbert Károly körúti felüljáró alatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly krt. 96

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentő tájékoztatását.

    Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület-felügyelet munkatársai ellenőrizték a helyszínt.
    A bejelentésben szereplő gépjárművet nem volt ott a megadott címen!...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    elhagyott BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Futár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére