Megoldott

51-villamos pálya kaotikus állapotok

Anonim Járókelő

51-es villamos pályán a Gubacsi úti kereszteződésben mély és veszélyes kátyúk vannak hiszen a vasbeton vasak is szabadon vannak. Baleset veszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentőnk!

    Köszönettel megkaptuk Társaságunkhoz 2013. április 26-án érkezett (a mellékletben csatolt) elektronikus levelét, melyet továbbítottunk a BKV Zrt. részére kivizsgálás céljából
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentőnk!

    Társaságunkhoz 2013. április 29-én érkezett elektronikus levelével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A BKV Zrt. beruházási igényében szerepel az említett helyszín
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Villamossínnél az aszfalt összetört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenvölgy-Péterhegy (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    úton levő vízelvezető veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére