Megoldásra vár

Nem működő tájékoztatás

Tiszelt Illetékes!
A Nyugati pályaudvaron lévő új fajta, TV alakú kijelzők nem működnek. Kérem, hogy minél előbb javítsák meg és helyezzék üzembe az összeset!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati pályaudvar M

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00047425 sz. bejelentésre vonatkozóan tájékoztatjuk, hogy Budapest-Nyugati pályaudvaron a képen látható kijelzők a közelmúltban kerültek telepítésre,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos vasuti kocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budapest-Nyugati (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Kővirág sor (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hát ez mi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Ferihegy vasútállomás (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére