Megoldatlan

59 es villamos átjáró használhatatlanná tétele

1112 Érdi úton a járdának és célforgalmú személygépjármuforgalomra tervezett aszfaltozott út és villamosátjáró a mai napon tönkrement. Az okozói a tegnap kezdodott 1112 érdi út 14 szám alatti épitkezésen kitermelt föld elszállitására használt hatalmas teherautók. Azútszakasz használhatatlanná vált és beszakadt így közlekedésre alkalmatlanná vált. Kérjük az azonnali kivizsgálást és az ùt maradéktalan helyreállításának elrendelését.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Érdi út 16

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Járókelő adiwar!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Járókelő adiwar visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az építkezést vezetővel fel vettük a kapcsolatot és tájékoztattuk az úttest helyreállításának kötelességéről.

    Tisztelettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, June 27, 2019 12:52 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő adiwar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére