Megoldásra vár

Fémhulladék a Margit utcában

Tisztelt Illetékes,

a II. kerületi Margit utca/Margit krt sarkán van egy kerékpárroncsnak tűnő fémhulladék.

Kérem szállítsák el onnan.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit utca 1

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére