Válaszra vár

Kis karácsony, nagy kar... (komposzt halom)

Kérem szépen az illetékeseket, hogy legyenek szívesek elszállíttatni a zöld hulladékot.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Závodszky Zoltán u. 7

Hozzászólások

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S-N Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Berzeviczy Gergely utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére