Megoldott

Tankcsapda a Szentkirályi utcában

A Szentkirályi utcában a klinikák melletti szakaszon a Baross út előtt kb 10 méterrel tátong az út közepén ez a mély kátyú

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szentkirályi u. 45

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ez igaz, akkor lehet sebességrekordot döntöttek a javításban. :-)
  • Árvai Orsolya lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság a fenti útszakaszon lévő kátyút javították.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leromlott állapotú útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Leonardo da Vinci utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt, süllyedő úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Leonardo da Vinci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére