Megoldásra vár

Benővi a busz megállót a fa

Tisztelt járókelők a mai napon este lettem figyelmes hogy a XX.kerületi Pesterzsébet Ady Endre téri busz megállóban a fák annyira be nyövik hogy este a busz vezetők nem látják hogy utas van e a megállóban vagy nincs utas a megállóban annyira sötétiti a busz megállót meg a vezetékek közé is be nyöt már túl van lombosodva a fa ezért szeretném kérni hogy minden képen a fa ágait ritkitsák meg mert alig lehet este látni az utasok a busz megallobol annyira túl be nyöték a fák a busz megállót a 123-as és a 123A-buszok állnak meg

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Komárom u. 2

Hozzászólások

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A bejelentésében jelölt fák vizsgálatát és a szükséges munkákat megrendeljük.
    Tájékoztatom, hogy az Ady Endre tér felújításának első lépése, a faállomány vizsgálata az idei évben el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére