Megoldott

Kifakult EAK tábla

Kérem, hogy cseréljék a kifakult táblát.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bányató u. 14

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték.
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére