Megoldott

Nem működő lámpa

Tisztelt BDK,

a II. kerületi Herman Ottó út 2 szám előtt, a parkolóautomata melletti lámpa nem működik.

Kérem orvosolják a problémát.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Herman Ottó út 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2019.06.07.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beázott/nem égő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére