Megoldott

Oszloprol lelogo kabelek

Tobb koteg kabel log az oszlopon, viharban tobbszor leesett mar. Lakok rogzitettek vissza, meglehetosen eletveszelyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cibakháza u. 64

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Kábel lebontva.
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére