Megoldott

Megsüllyedt úttest

Anonim Járókelő

A Dózsa György úton, a 84-es szám előtt pár napja elkezdett megsüllyeddni az úttest. Azóta napról napra egyre nagyobb a tölcsér.
Félő, hogy pár nap múlva be fog szakadni.
A képen sajnos nem lkátszik rendesen, a tölcsér jelenleg kb. fél méter átmérőjű és a közepén 20 centi mély.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították az úthibát.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére