Megoldott

Nagy kátyú a Szentkirályi utcában

Nagy kátyú (majd odébb egy kicsi is) a Szentkirályi utcában a Baross utcai kereszteződéstől nem messze.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szentkirályi u. 45

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt jarokelo.hu!
    Ez a bejelentés ugyanaz mint az alábbi:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/46986/brutal-katyu, mely megoldottként szerepel, kérem ezt a bejelentést is megoldottra állítani...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leromlott állapotú útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Leonardo da Vinci utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt, süllyedő úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Leonardo da Vinci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére