Megoldott

Kidőlt kőoszlop hetek óta a járdán

Hetek ota all a jarda kozepen ez a kidontott kooszlop. Nem tudom elhinni, hogy ennyire hanyag es trehany legyen egy kerult, hogy ez senkinek sem tunt fel.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Király u. 10

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kidöntött oszlop elszállításra került.

    Üdvözlettel:

    Dobos Ágnes
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük észrevételét.
    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felesleges, ronda kordon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Lázár utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Jókai tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére