Megoldott

Brutál kátyú

Kedves Illetékes, a Szentkirályi utca Üllői és Baross közti szakasza tele van úthibával és káytúval, kerékpáros szempontból kábé mindegyik ott, ahol kerékpárral szabályosan közlekedhetnék, szóval az út jobb oldalán. A csatolt képeken látható a legdurvább, az simán életveszélyes. Pár hónapja befoltozták, de így sikerült. Kérem, nézzék meg, és találjanak rá módot, hogy értékelhetően foltozzák be.
A legjobb az lenne, ha az egész útszakaszt újraaszfaltoznák. Az Üllői felőli végén tavasszal valamilyen csövet cseréltek, azt a három métert szépen le is aszfaltozták, na az nagyon király rész.
köszönöm,
Rick Zsófi

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szentkirályi u. 45

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság a fenti útszakaszon lévő kátyút javították.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Gál Gertrúd megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Városüzemeltetési Igazgatóság a fenti útszakasz javítását a 24. héten tervezi elvégezni, addig is megértésüket és türelm...
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Rick Zsófi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére