Megoldásra vár

Járdán parkolás

Tisztelt Illetékes!

A bevásárlóközpont nyitvatartási idejében rendszeresen parkoló autók foglalják el a járdát a Budagyöngye mellett, a térképen jelzett helyen. Kérem, hogy rendszeresen ellenőrizzék a területet és szankcionálják a szabálytalan parkolást!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 123

Hozzászólások

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy A városrendészet a bejelentő kérése szerint ellenőrizni fogja a helyszínt, és szankcionálja a szabálytalan gé...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére