Megoldott

Kátyú az Attila úton

Tisztelt Illetékes!
Kérem javítsák a burkolatot az Attila úton a Roham utcánál. A kátyú igen mély a fotók ezt nem adják vissza rendesen
Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 12

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyút betömték, lezárható megoldottként. Ha esetleg újra megjelenne jelentkezem.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére