Megoldott

Letört a telefonfülke üveglap teteje

Letörték a Bajcsy-Zsilinszky úton a (1)302 3988-as telefonszámú telefonfülke üveg tetejét, a letört darab a földön hever.
Kérem, intézkedjenek a probléma megoldása érdekében, cseréljék ki a sérült üveglapot!
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 21

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a telefonfülkére érkezett észrevételt. Partnerünk június 13-án kicserélte a telefonfülke üvegét, és bízunk benne, hogy a rongálók hosszú ideig elkerülik a nyilvános fülkét.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött szélű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rózsa utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Botlásveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére