Megoldott

Kopott pad

A 80-as troli Arena Mall bevásárlóközpont megállójában teljesen kopott a pad.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Arena Mall bevásárlóközpont

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére