Megoldott

Kimaradt kátyúk

FRISSÍTÉS: 2019.06.24. XI. kerület válasza:
"...A panaszolt úthibák Budafok-Tétény területre esnek, így azokat nem áll módunkban kijavíttatni"
----------------

Frissítés 2019.06.05.:
A lenti válaszlevél alapján a XI. kerületnek is megküldve.

Tisztelt Járókelők!

A Ringló u. útburkolat üzemeltetésével a XI. kerületi Önkormányzat foglalkozik.
A Késmárki u. útburkolati hibáit kollégáink felmérik és a javítást kapacitásaink függvényében elvégeztetjük. Amennyiben a korábban javított hibahely a kivitelezői hiba miatt ment tönkre, úgy természetesen a garanciális kötelezettségek keretén belül az is kijavításra fog kerülni.

Segítő észrevételüket köszönjük!

Tisztelettel:

Sztavropulosz Nikolaosz
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület
Önkormányzatának
VÁROSFEJLESZTÉSI ÉS -ÜZEMELTETÉSI IRODA

Kb. egy hónapja végig kátyúzták a Ringló utat. Nem sikerült mint a mellékelt képen látható kráterek mutatják. Egyúttal szintén jelezném, hogy a kb. 2 hete kijavított közeli Késmárki utcai kátyú ismét beszakadt. Nem kellene lecserélni ezt a kátyúzó céget?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ringló út 80

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az önök bejelentésében szereplő útburkolati hibák kijavításra kerültek.

    Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:
    Sztavropulosz Nikolaosz
    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves László!
    Az illetékes XXII. kerület a Késmárki utca úthibáival kapcsolatban június 5-én válaszolt. Válaszadás után 3 hónapot szoktunk adni az illetékesnek, hogy megtegye a szükséges intézkedések...
  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor számíthatunk válaszra, illetve a két kerület mikor javítja meg a két helyen található kátyúkat?
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.06.05.: A lenti válaszlevél alapján a XI. kerületnek is megküldve. Tisztelt Járókelők! A Ringló u. útburkolat üzemeltetésével a XI. kerületi Önkormányzat foglalkozik. A Késmárki u. útburkolati hibáit kollégáink felmérik és a javítást kapacitásaink függvényében elvégeztetjük. Amennyiben a k...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kb. egy hónapja végig kátyúzták a Ringló utat. Nem sikerült mint a mellékelt képen látható kráterek mutatják. Egyúttal szintén jelezném, hogy a kb. 2 hete kijavított közeli Késmárki utcai kátyú ismét beszakadt. Nem kellene lecserélni ezt a kátyúzó céget?"-ról "Frissítés 2019.06.05.: A lenti válaszlevél al...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A Ringló u. útburkolat üzemeltetésével a XI. kerületi Önkormányzat foglalkozik.
    A Késmárki u. útburkolati hibáit kollégáink felmérik és a javítást kapacitásaink függvényében elvég
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez miért lett megoldott?
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    X
  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Késmárki 2 hetes kátyúzás
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Klaus Ákos
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Csúcs utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére