Megoldott

mély kátyú

Anonim Járókelő

nagyon mély és kiterjedt kátyú okoz életveszélyt

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt jarokelo.hu!
    A Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata tulajdonában és kezelésében lévő utak és járdák karbantartását közszolgáltatási szerződés alapján a Ferencvárosi Szociál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére