Megoldásra vár

Parkolási anomáliák a Szilágyi Erzsébet fasoron

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy vizsgálják meg, milyen eszközökkel lehetne a Szilágyi Erzsébet fasor parkolási anomáliáit orvosolni. Gondolok itt először a felfestésre, oszlopok kihelyezésére a fák körül, rendszeres ellenörzésre. Sajonos a képen látható jelenség nem ritka, így még gyalog is alig-alig lehet elférni, de a favermek állapotán is látszik, hogy folyamatosan parkolnak a fák alatt. Bejelentésem a fasor nem csak ezen pontjára érvényes.
Kérem a mihamarabbi intézkedésüket!
Köszönettel: a környék lakói, gyalogosai

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 37

Hozzászólások

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    Amíg minimális az esélye a büntetésnek, addig így fog maradni. Többhetes összehangolt akciókra volna szükség; a beszedhető büntetések bőven fedeznék ezeknek a költségeit. Csak az akarat hiányzik.
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    +1
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére