Megoldatlan

Üresen hagyott faveremből szúnyogkeltető

A Thököly úton végzett faültetési programból valamiért kimaradt egy faverem a Thököly út 71. szám előtt. A vermet annak rendje és módja szerint kiásták, majd pár hét után visszatöltötték a földet, úgy, hogy a járdaszinthez képest 10-15 cm mély verem maradt vissza. A faültetési programból ez az árva vermet valamiért kihagyták (pedig egy ide ültetendő fa nem lett volna útban, mint a pár méterre lévő buszmegállóban). A mély verem balesetveszélyes és az esővíz is megáll benne, kiváló lehetőséget kínálva a szúnyogcsaládok betelepedéséhez. A tavaly elültetett szomszédos fa védőkorlátját is megigazíthatták volna a szakemberek, ha már ott jártak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 71

Hozzászólások

  • Varga Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta megoldódott, a favermet beültették.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Varga Judit visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00046347 számú bejelentésre az a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Varga Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vas csonkok a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére