Válaszra vár

Szabálytalan parkolás - kiszedett, kidöntött parkolásgátlók

Visszatérő jelenség a Gárdonyi téren a szabálytalan parkolás. Valaki kiszedi, kidönti a parkolásgátló oszlopokat, kőbabákat, hogy a járdán tudjon parkolni. Pedig térfigyelő kamera is van a téren, a fehér furgom majd minden alkalommal ott parkol a járdán. Kérem találjanak ki hatékony módszert ennek megakadályozására. A köztetület felügyeletet mindig hívom ha erre járok, de sajna nincs semmi hatása. A probléma állandónak tekinthető. Remélem nem szándékos a nemcselekvés.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 34

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    2019 július 1-7-ig szabadságon vagyok.
    Kérem távollétem idején szükség esetén Szabó Róbert igazgató-helyettes
    úrhoz forduljanak.
    Elérhetősége: szabo.robert.gyorgy@ktf.ujbuda.hu" rel="nofollow" target="_blank" title="title="szabo.robert">szabo.robert.gyorgy@ktf.ujbuda.hu">title="szabo.robert">szabo.robert.gyorgy@ktf.ujbuda.hu

    >>
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • g g bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére