Megoldott

Illegális matricák

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Az MDV-383 rendszámú buszon az utastérben több nem odaillő matrica található. Az ablak melletti oszlopon naptár, a kijelző mellett jobb és bal oldalt (szakszerűtlen eltávolítás nyomai) is láthatóak. Nem maradhatott ki a vezetőfülke sem, ugyanis oda is jutott belőle, amit nehezen hiszem el, hogy egy utas ragasztott volna oda. Kérem szakszerű eltávolításukat.

Köszönöm segítségüket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 5

Hozzászólások

  • Árvai Orsolya lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016165/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00046343

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes VT-ARRIVA Kft.-nek. A t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    OMG! ennyire zavar? nemááá!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére