Megoldott

Elhagyott autó

Elhagyott autó

Fiat Bravo tükörsima gumikkal kérem nézzenek rá
Pontos cím XI. Tűzkő utca Rétköz sarok a kis parkoló bejáratánál
A piros jelölő jó helyen csak rossz címet ad meg

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u. 3

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    az értesítés már rajta
  • Mészáros Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Alsóhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére