Megoldatlan

Záróvonal

Bár úgy sejtem, hogy a probléma megoldatlan lesz, de azért leírom. A Lechner Ödön fasorról nem lehet balra kanyarodni a Soroksári út felé, a Vágóhíd utca irányába. De a legtöbb autóst ez nem zavarja. Kicsit tovább megy a kereszteződésnél, majd a záróvonalon visszafordul. Ez nagyon balesetveszélyes. Nemrég volt is itt egy baleset. Olykor még nagy buszokkal is megfordulnak itt. Ez a jelenség folyamatos egész nap. 10-ből 7 autó biztos, hogy ilyen szabálytalan módon fordul meg. A képek egy kb. 3 perces időtartam alatt készültek. Egyrészt jó lenne fokozott ellenőrzés ezen a részen. Egy nap alatt igen nagy összeget lehetne beszedni a büntetésekből. Másrészt jó lenne valami forgalomtechnikai megoldás a problémára. Mert sajnos a többség lusta elmenni a fordítóig. Vagy legalább egy kamerával megfigyelt terület táblát kihelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Állandó probléma, megoldás nélkül.
  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Egyéb"-ra.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A többi kép.
  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes játszótéri hinta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Bajor Gizi park (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bársony Judit
    Illetékes: Budapest Közút
    Hajóállomás utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére