Megoldatlan

Parkolás mindenhol meccs idején

Tisztelt illetékes!
Kérem, hogy a Komjádi uszoda környékét fokozottan ellenőrizzék meccsek idején. Ha parkolásról van szó, akkor az ide érkező autósok minden szabályt figyelmen kívül hagynak, így megállnak:
-maroknyi zöldefelületen
-járdán
-gyalogátkelőhely előtt, gyalogatkelőhelyen
-út közepén
-a szabályosan parkolók mellett második sorban
-villamosmegalló peronján
-autókihajtó elé
-... Ahhol szabálytalanul meg lehet állni.
Kérem, hogy rendezvények előtt és közben fokozott jelenléttel biztosítsák, hogy élhető legyen a környék.
Köszönettel:
A köryék lakói

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád Fejedelem útja 8

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Visszatérő probléma.
  • Járókelő András visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Városrendészeti Osztályától azt a választ kaptuk, hogy a Városrendészet munkatársai tartanak ellenőrzéseket azon a környéken, és szankcionálják is a szabálytalanul...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Bejelentésed újraküldjük, azonban tapasztalatunk alapján a szabálytalan parkolással kapcsolatos ügyeknél a legtöbb esetben az azonnali helyszíni fellépés a célravezető, ezért arra...
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett meg az illetékes válasza, kérem szépen a bejelentés újraküldését.
  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szemléletes, ez történik a Tüskecsarnok környékén is... egyszer bejelentettem a közteresekenk, erre a válasz: "Biztos meccs van a csarnokban, ezért parkolnak a füvön" WTF!?!?! Mígy ilyen az ill...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik legfontosabb kimaradt
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    +5
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    +fotók
  • Járókelő András hozzászólt a bejelentéshez.

    +fotók
  • Járókelő András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére